Výsledky XII. kolo a celá „Jägermeister – bowling tour 2019“

V sobotu 14. decembra, ukončila XII. kolom štvrtý ročník “Jägermeister – bowling tour 2019”. Turnaja sa zúčastnilo osemnásť hráčov.

V dvanástom kole vyhral základnú časť Matej Košecký a získal aj cenu za najvyššiu hru vo finálovej hre s počtom 255 kolkov. Zaujímavá finálová hra skončila prvým miestom pre Mateja Košeckého. Na druhom mieste skončil Bohuslav Kostelecký, na treťom mieste sa umiestnila Jana Weberová a štvrté miesto získal Ondrej Šovčík.

Najlepšia žena kola bola Jana Weberová a za posledné miesto si zobral vecnú cenu Milan Weber. V dvanástom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Po vyhodnotení XII. kola bolo aj celkové vyhodnotenie štvrtého ročníka “Jägermeister – bowling tour 2019” v zmysle propozícií. (hráči musia mať odohraných min. 50% zo zápasov – minimálne 6 kôl)

Cenu za top výkon si odniesol Dušan Miškove Dušan za zhodených 245 kolkov v jedenástom kole a cenu za najlepšiu ženu získala Ramona Kanbanjong.

Počas štvrtého ročníka “Jägermeister – bowling tour 2019” hráči získavali venčeky za výkony, umiestnenia a losovaním. Prvé miesto získala Jana Weberová –14 venčekov, na druhé miesto sa posunula Ramona Kanbanjong – 12 venčekov a tretie miesto získal Kostelecký Bohuslav – 8 venčekov.

Celkové umiestnenie skončilo takto:

Na prvom mieste sa umiestnil Ľuboš Greguš ako víťaz štvrtého ročníka “Jägermeister – bowling tour 2019” a zapíše sa na putovný pohár. Druhé miesto získal Bohuslav Kostelecký, tretia skončila Ramona Kanbanjong, štvrtá Jana Weberová a na piatom mieste skončil Roland Klokner.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne-hráčom za účasť a dobrú zábavu.