Diskusia

Ahojte, tu nám môžete nechať odkaz, prípadne podnet na zlepšenie:

Povinné pole: "Meno"

8 thoughts on “Diskusia”

 1. Varinský píše:

  Ahojte,
  vidím, že dlho sa stránke nevenuje pozornosť. Nikoho nič nezaujíma? Nič sa nedeje? Ľudia z družstva sa pýtajú čo ďalej a či vôbec niečo. A čo s peniazmi za neodohrané zápasy. Ďakujem za odpoveď ( ak to niekto náhodou bude čítať ).
  Varinský

 2. Rudo píše:

  Ahojte bowlingovi fanatici, dnes sa debatovalo ako by mala vyzerat dalej BBL. Navrhujem, aby sme mali vsetci pocit, ze mozeme ovplyvnit nieco v pravidlách, aby sa urobila anketa s týmito otázkami:
  1. Maju mat zeny HCP 16 alebo 10 bodov ( alebo inu hodnotu )
  2. Maju mat muzi nad 55 resp. 60 rokov HCP, jeden bod nad hranicu za kazdy rok podla veku
  3. Ma byt maximalny vykon pocas sutaze v jednom kole limitovany odohratim 50 % zapasov
  alebo odohratim 30% zapasov ( cize nie priemer, ale absolutny najvyssi )
  Hlasovanie by som dal- kazde druzstvo ma jeden hlas a hlasovanie limitovat napr. do 22.2., kto neposle jeho chyba a podla poctu hlasov sa spocita vacsina a prenastavia pravidla.
  A hlasovanie moze byt verejne ( sme lepsi ako v parlamente)
  A na zaver dakujem za cele Baumit druzstvo Janke a Martinovi za usporiadanie, urcite to nie je malo roboty a ani casu z ich volneho casu.

  1. Martin píše:

   Ahojte, rád by som Vám povedal, že BBL nie je ani II. ligová súťaž a ani seniorská liga. V žiadnej lige SBWZ nie sú starecké handicapy. V BBL sa nedávajú starecké handicapy a pravidlá sú odlišné od iných turnajov a líg. Handicapy žien sa začali riešiť od vtedy, čo jeden z hráčov BBL začal hrať II.ligu. Je mi lúto, že hráči nepozerajú na svoje výkony, ale poukazujú na handicapy žien. Keď sa Vám chce hlasovať, môžete, ale výsledok hlasovania neovplyvní propozície pre Jar 2019 aktualizované 17.02.2019.

 3. Peter Klacansky píše:

  Dobry den prajem.
  Dovolujem si aj touto cestou poziadat veduceho sutaze BBL aby ma vyskrtol zo supisky druzstva CTP, nakolko sme sa na jej supiske ocitli dvaja hraci hrajuci v 2.lige SBZ a to pravidla nedovoluju. Bol som teda poziadany druzstvom CTP , ze mam poziadat o vymazanie zo supisky. Volal som 2x na telefonne cislo Martina Webera ale bezuspesne. Napisal som nasledne SMS -ku ale bez odozvy. Moje meno tak stale figuruje na supiske. Prejavili zaujem o moju ucast v druzstve hraci SNIPERS nakolko hraju stale len traja ale po rozhovore s p. Weberovou im vraj bolo oznamene, ze to v prebiehajucej sezone nie je mozne. Propozicie hovoría vsak nieco ine.
  Dovolujem si teda aj touto cestou poziadat kompetentnu osobu o vymaz mojho mena z druzstva CTP. Dakujem za pochopenie a zelam vsetkym hracom BBL radost z hry a nech sa Vam dari!
  S pozdravom a uctou Peter Klacansky

  0910 909 254

 4. Anonym píše:

  bowlingová poukážka za najvyššiu hru  pre najlepšieho hráča a najlepšiu ženu v danom hracom dni

  podla tejto propozicie mala dostat Kristina Vlkovičová dve bowlingove poukazky a zatial mi nie je jasne z clanku ako je mozne ze najvyssi nahod hracieho dna je 237 a nie 254 citujem clanok "

  Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 237 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Irhu z družstva MAKI a najlepšej žene tohoto kola Kristíne Vlkovičovej z družstva SMS za zhodených 254 kolkov"

  S pozdravom

  Kamil Bajcsi

  1. Martin Weber píše:

   Je to len technický zle napísané. Dobre vieš že sa poukážky vyhodnocuju samostatne muži a ženy tak neviem o čo ide. Asi bude lepšie ked sa zrušia. Kopec ľudí za chrbtom len ohovárajú

 5. Peter Klacansky píše:

  Ahoj Matko,

  dovolim si upozornit, ze v tabulke celkoveho poradia Jagermeistra nefiguruje hrac, ktory skoncil v druhom kole tohoto turnaja na piatom mieste (Pavol Varinsky).

  S pozdravom

  Peter.

 6. mafian píše:

  Weber zase nic nerobis!!!!! uz si si nasiel novy tim?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.