Bonaqua BBL jeseň 2019 – I. kolo TUČNIACI a DRACI.


V pondelok, 09. 09. 2019
skupina “TUČNIACI” a v  utorok 03. 09. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje prvé kolo základnej časti jedenásteho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2019.

Po dlhej prázdninovej pauze sa hráči pomaličky rozbiehali v jednej aj v druhej skupine. V prvom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Miroslav Nevím z družstva PIRÁTI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšia putovala do rúk Ondreja Kurtu za družstva PIRÁTI za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre. Jedenásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 244 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Rolanda Kloknera z družstva SNIPERS a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva FALCON bowling team za zhodených 203 kolkov.

V prvom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Ján Vanko z družstva PAVÚCI za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a ďaľšia putovala do rúk Petra Nahálku za družstva Technobowl za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 227 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Zdenka Muráňa z družstva TORNÁDO a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 210 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

“TUČNIACI” 


Roland – najvyšší výkon muža – 244 kolkov
Lenka – najvyšší výkon ženy – 203 kolkov
Ondrej – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre.

“DRACI” 


Zdenko – najvyšší výkon muža – 227 kolkov
Jana – najvyšší výkon ženy – 210 kolkov
Ján – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre