Bonaqua BBL jar 2019 – IV. kolo TUČNIACI a DRACI.

V pondelok, 15.04. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 09.04. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje štvrté kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jar 2019.

V štvrtom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Miroslav Kralovič z družstva SKOKANI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšia poukážka putovala za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre Andrejovi Hosovi z družstva SKOKANI. Desať hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 215 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 197 kolkov.

Štvrté kolo skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Traja hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine Rudolf Hudec z družstva “BAUMIT” za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Na tréning sa zíde poukážka Karolovi Pánisovi z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Jurajovi Tarabovi z družstva TORNÁDO za zhodených 232 kolkov a najlepšej žene tohoto kola Kristíne Vankovej z družstva PAVÚCI za zhodených 163 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

“TUČNIACI” 


Miroslav –
– najvyšší výkon muža – 215 kolkovJana – najvyšší výkon ženy – 197 kolkov Miroslav – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre
Andrej – presne nahraných 179 kolkov v jednej hre 


“DRACI”


Rudolf – presne nahraných 179 kolkov v jednej hre
Kristínka – najvyšší výkon ženy – 163 kolkov
Juraj – najvyšší výkon muža – 232 kolkovKarol – prvých 5 splitov v jednej hre