Bonaqua BBL jar 2018 – 3. kolo EXTRA a I. LIGA

V utorok, 29.05.2018  skupina “I. LIGA” a v pondelok, 04.06.2018 skupina “EXTRA LIGA” odohrali tretie kolo nadstavbovej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Tretie kolo skupiny “EXTRA LIGA” sa nieslo v znamení pekných výkonov. Dvanásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol dve BNC bowlingovú poukážku v skupine “EXTRA LIGA” Eduard Kotrík z družstva CTP BOWLING TEAM za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšia poukážka za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre putovala Bohuslavovi Kosteleckému z družstva SMS a aj Márii Baričákovej za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 239 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Maroša Augustína z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 200 kolkov.

 

Tretie kolo skupiny “I. LIGA” bolo v upevňovaní pozície družstva PRESPOR – DIVOČÁCI. Osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

V skupine  “I. LIGA” si ako prvý odniesli BNC bowlingovú poukážku Martin Liška z družstva TRANSFORMERS za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšiu poukážku získal Patrik Gažo z družstva SNIPERS za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 217 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Františka Pokusa z družstva Prespor – Divočáci a najlepšej žene tohoto kola Zuzana Kloknerová z družstva MIK3 za zhodených 161 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

Eduard –  za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Bohuslav – prvá presne nahratá hra 179 kolkov 

Jana – najvyšší výkon ženy – 200 kolkov

Mária – prvých 5 splitov v jednej hre 

Maroš –  najvyšší výkon muža – 239 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“I. LIGA”

Martin – za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Zuzana – najvyšší výkon ženy – 161 kolkov

František –  najvyšší výkon muža – 217 kolkov

Patrik– za prvých 5 splitov v jednej hre