Bonaqua BBL jar 2018 – 1. kolo TUČNIACI a DRACI

V pondelok, 05.03.2018 skupina "TUČNIACI" a v utorok, 06.03.2018 skupina "DRACI" odohrali svoje prvé kolo v základnej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Prvé kolo skupiny"TUČNIACI" sa nieslo v znamení zmiešaných výkonov. Iba štyria hráči v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine "TUČNIACI"Jozef Mrákava z družstva PIRÁTI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďalšia poukážka putovala do rúk Bohuslava Kosteleckého za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 222 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Andreja Hosu z družstva SKOKANI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 198 kolkov.

 

 

V skupine "DRACI" si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Pavol Varinský z družstva WíBER BNC za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďalšia poukážka putovala do rúk Tomáša Červenku za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre a Petrovi Špačekovi za splitíky. Iba štraja hráči v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 221 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Jaroslava Foltýnka z družstva Baumetall a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 161 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

"TUČNIACI"

Bohuslav – 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Jozef – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

Jana  – najvyšší výkon ženy – 198 kolkov

Andrej – najvyšší výkon muža – 222 kolkov

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"I. LIGA"

Tomáš – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

Jaroslav – najvyšší výkon muža – 221 kolkov

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 161 kolkov

Peter – 5 splitov v jednej hre

Pavol – 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre