Bonaqua BBL jar 2018 – 1. kolo EXTRA a I. LIGA

V pondelok, 14.05.2018 skupina “EXTRA LIGA” a v utorok, 15.05.2018 skupina “I. LIGA” odohrali svoje prvé kolo nadstavbovej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

V prvom kole skupiny “EXTRA LIGA” sa nieslo v znamení pekných výkonov. Osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol dve BNC bowlingovú poukážku v skupine “EXTRA LIGA” Jozef Macák z družstva CHEMSTAR za päť splitov v jednej hre. Ďalšia bowlingová poukážka putovala do rúk Eduarda Kotríka z družstva CTP bowling team za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a Martinovi Daniškovi z družstva SNEGULIACI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 235 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Mareka Grebečiho z družstva SNEGULIACI a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva CTP bowling team za zhodených 198 kolkov.

 

 

V skupine  “I. LIGA” si ako prvý odniesli BNC bowlingovú poukážku dvaja hráči z družstva BAUMIT – Rudolf Hudec za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a Ján Šramko za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďalšia BNC bowlingová poukážka putovala do rúk za prvých 5 splitov v jednej hre  Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS. Šesť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 227 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Rudolfa Hudeca z družstva BAUMIT a najlepšej žene tohoto kola Katarína Weberz družstva MIK3 za zhodených 177 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

Eduard –  za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Jozef – päť splitov v jednej hre

Lenka – najvyšší výkon ženy – 198 kolkov

Marek–  najvyšší výkon muža – 235 kolkov

Martin – prvá presne nahratá hra 179 kolkov 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“I. LIGA”

Ján  – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

Katarína– najvyšší výkon ženy – 177 kolkov

Žaneta    – za prvých päť splitov v jednej hre

Rudolf – najvyšší výkon muža – 227 kolkov

               – 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre