Výsledky III. kolo „Jägermeister – bowling tour 2018“

V sobotu 17. marca, pokračoval tretím kolom tretí ročník “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Turnaja sa zúčastnilo trinásť hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. Druhé kolo odohrali hráči na 40 stopovom mazaní “ABT #2” určenom II. ligu a pre základnú časť Bonaqua BBL jar 2018.

Základnú časť tretieho kola vyhral Eduard Kotrík, za posledné miesto si zobral BNC bowlingovú poukážku Marián Bilanovič a prvým nepostupujúcim hráčom bol Tomáš Novotný.

Najlepšou ženou prvého kola sa stala Ramona Kanbanjong. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Eduard Kotrík, keď zhodil 225 kolkov.

Na prvom mieste sa umiestnila Ramona Kanbanjong, druhé miesto získal František Pokus, tretie miesto obsadil Andrej Hoos a na štvrtom mieste skončil Eduard Kotrík.

V treťom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu. smiley