Bonaqua BBL jeseň 2017/2018 – III. kolo

V utorok, 26. 09. 2017 skupina "DRACI" a v pondelok, 02. 10. 2017 skupina "TUČNIACI" odohrali svoje tretie kolo základnej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2017/2018.

V treťom kole skupiny "DRACI" sa nieslo v znamení pomalých výkonov. Len päť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

 

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  "DRACI" Michal Vataj z družstva SKOKANI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšie poukážky sa preniesli do štvrtého kola.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 226 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Michala Vataja z družstva SKOKANI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 204 kolkov.

 

V skupine  "TUČNIACI" si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Jozef Svinger z družstva CHEMSTARS za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre získal BNC bowlingovú poukážku Martin Weber z družstva WíBER BNC. Päť splitov zahral Jáno Vanko z družstva WíBER BNC a tak si aj on pôjde ešte zatrénovať a využije získanú BNC bowlingovú poukážku. Desať hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 257 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Tomáša Červenku z družstva CHEMSTAR a najlepšej žene tohoto kola Márii Baričákovej z družstva SMS za zhodených 181 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

"DRACI" 

Michal – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

a najvyšší výkon muža – 226 kolkov

Jana – najvyšší výkon ženy – 204 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Tučniaci" 

Martin – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

Majka – najvyšší výkon ženy – 181 kolkov

Tomáš –  najvyšší výkon muža – 257 kolkov

Jozef – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

Ján – päť splitov v jednej hre