Výsledky XII. kolo a celá „Jägermeister – bowling tour 2017“

V sobotu 16. decembra, ukončila XII. kolom sériu dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2017". Turnaja sa zúčastnilo dvadsať hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. V tomto kole sa hralo na 40 stopovom mazaní „R – Stonehenge“ určenom pre Bonaqua BBL a II. Ligu.

V dvanástom kole vyhral Damir Šojat základnú časť. Cenu za najvyššiu hru v základnej časti s počtom 238 kolkov získal Roland Klokner. Zaujímavá finálová hra skončila prvým miestom pre Miroslava Koníka s dvomi rovnakými hrami 195 kolkov. Na druhom mieste skončil Damir Šojat, na treťom mieste sa umiestnila Jana Weberová, štvrté miesto získal Eduard Kotrík a na piatom mieste skončil Ján Vanko.

Najlepšia žena kola bola Jana Weberová a za posledné miesto si zobrala vecnú cenu Gabriela Novotná. V dvanástom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Po vyhodnotení XII. kola bolo aj celkové vyhodnotenie druhého ročníka "Jägermeister – bowling tour 2017".

Cenu za top výkon si odniesol Lukáš Andrássy za zhodených 266 kolkov v jedenástom kole a cenu za najlepšiu ženu získala Jana Weberová.

Počas druhého ročníka "Jägermeister – bowling tour 2017" hráči získavali venčeky za výkony, umiestnenia a losovaním. Prvé miesto získala Jana Weberová – 21 venčekov, na druhé miesto sa po dvanástom kole posunul Miroslav Koník – 12 venčekov a tretie miesto získal Roland Klokner – 12 venčekov.

Celkové umiestnenie skončilo takto:

Na prvom mieste sa umiestnil Miroslav Koník a tým sa zapísal ako víťaz druhého ročníka "Jägermeister – bowling tour 2017" na putovný pohár. Druhé miesto získala Jana Weberová, tretí skončil Roland Klokner, štvrtý Eduard Kotrík na piatom mieste skončil Vojtech Lukács.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu.wink