Výsledky XII. kolo a celá “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 10. decembra, ukončila XII. kolom sériu dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo dvadsať štyri hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. V tomto kole sa bude hrať na 40 stopovom mazaní „BOURBON STREET 6240 I. liga BNC“ určenom pre Bonaqua BBL a II. Ligu.

V dvanástom kole vyhral Kamil Bajcsi základnú časť a získal aj cenu za najvyššiu hru v základnej časti s počtom 243 kolkov.

Zaujímavá finálová hra skončila prvým mietom pre Mariána Tureka s dvomi vysokými hrami 247 a 232 kolkov. Na druhom mieste skončil Pavol Kečkéš, na treťom mieste sa umiestnil Miroslav Koník, štvrté miesto získal Kamil Bajcsi a na piatom mieste skončil Stanislav Petreje.

Najlepšia žena kola Jana Weberová, ktorá sa nakoniec umiestnila na ôsmom mieste. Za posledné miesto si zobrala vecnú cenu Beáta Kopecká. V dvanástom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Po vyhodnotení XII. kola bolo aj celkové vyhodnotenie "Jägermeister – bowling tour 2016".

Cenu za top výkon si odniesol Miroslav Koník za zhodených 267 kolkov v desiatom kole a cenu za najlepšiu ženu získala Jana Weberová.

Počas celej "Jägermeister – bowling tour 2016" hráči získavali venčeky za výkony, umiestnenia a losovaním. Prvé miesto získala Jana Weberová – 16 venčekov, na druhé miesto sa po dvanástom kole posunul Pavol Kečkéš – 11 venčekov a tretie miesto získala Lenka Šulková – 10 venčekov.

Celkové umiestnenie skončilo takto:

Na prvom mieste sa umiestnila Jana Weberová, druhý skončil Pavol Kečkéš, tretí Lukács Vojtech, štvrtý Neumann Marek a na piatom mieste skončila Lenka Šulková.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu.wink