Výsledky XI. kolo „Jägermeister – bowling tour 2019“

V sobotu 30. NOVEMBRA, pokračoval jedenástym kolom štvrtý ročník “Jägermeister – bowling tour 2019”.

Turnaja sa zúčastnilo sedemnásť hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie.

Základnú časť jedenásteho kola vyhral Dávid Barak a prvý krát sa podarilo tomu istému hráčovi vyhrať aj finálovú hru. Za posledné miesto si zobrala BNC bowlingovú poukážku Janka Gregušová.

Najvyššiu hru zahral už v kvalifikácii Dávid Barak , keď zhodil 269 kolkov. Najlepšou ženou desiateho kola sa stala Lenka Šulková.

Na prvom mieste sa umiestnil Dávid Barak, druhé miesto získal Vít Hasník, tretie miesto obsadil Štefan Túroci a na štvrtom mieste skončila Lenka Šulková.

V jedenástom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2019”.