Výsledky X. kolo “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 08. októbra, pokračovala X. kolom séria dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo trinásť hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. V tomto kole sa hralo na 40 stopovom mazaní "BOURBON STREET 6240 I. liga BNC" určenom pre Bonaqua BBL a II. Ligu.

Vtomto kole sa najviac darilo Miroslavovi Koníkovi, ktorý získal až tri ocenenia kola. Vyhral základnú časť, zahral najvyššiu hru s počtom 267 kolkov a vyhral finálovú hru.

Až po odohraní finálovej časti sa rozhodlo o najlepšej žene kola. Nakoniec sa ňou stala Lenka Šulková, ktorá sa umiestnila na štvrtom mieste. Na druhom mieste skončil Marián Švárny, na treťom mieste sa umiestnil Pavol Kečkéš a na piatom mieste skončil Štefan Túroci.

Za posledné miesto s kompletne odohranými siedmimi  hrami si zobral vecnú cenu Andrej Hoos.

V deesiatom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2016".

Ďakujeme všetkým verným a novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu.wink