Výsledky VIII. kolo „Jägermeister – bowling tour 2018“

V sobotu 18. augusta, pokračoval ôsmym kolom tretí ročník “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Turnaja sa zúčastnilo 18 hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. V ôsmom odľahčenom kole sa hralo aj 9 je strike pre mužov a 8 je strike pre ženy na 40 stopovom mazaní “ABT #2”.

Základnú časť ôsmeho kola vyhrala Marianna Bíziková, za posledné miesto si zobral BNC bowlingovú poukážku Tomáš Novotný a prvým nepostupujúcim hráčom bol Štefan Túroci.

Najlepšou ženou ôsmeho kola sa stala Marianna Bíziková, ktorá zahrala aj najvyššiu hru  už v základnej časti, keď zhodila ako prvá 300 kolkov.

Na prvom mieste sa umiestnila Marianna Bíziková, druhé miesto získala Jana Weberová, tretie miesto obsadil Eduard Kotrík a na štvrtom mieste skončila Kristína Vlkovičová .

V ôsmom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu. smiley