Výsledky VI. kolo „Jägermeister – bowling tour 2019“

V sobotu 29. júna, pokračoval šiestym kolom štvrtý ročník “Jägermeister – bowling tour 2019”.

Turnaja sa zúčastnilo dvadsať hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie.

Základnú časť šiesteho kola vyhral Matej Košecký a za posledné miesto si zobral BNC bowlingovú poukážku Gašparík Zoltán .

Najvyššiu hru zahral už v kvalifikácii Matej Košecký , keď zhodil 277 kolkov. Najlepšou ženou šiesteho kola sa stala Lenka Šulková.

Na prvom mieste sa umiestnil Vojtech Lukács, druhé miesto získal Ľuboš Greguš, tretie miesto obsadil Matej Košecký a na štvrtom mieste skončil Maroš Augustín.

V šiestom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2019”.

smiley

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

2. miesto – Ľuboš, 1. miesto – Vojtech, 3. miesto – Matej, č. miesto Maroš
a Lenka – najlepšia žena

Zoltán –  posledné miesto , Matej – víťaz kvalifikácie a prvý nepostupúci hráč – František