Výsledky VI. kolo „Jägermeister – bowling tour 2018“

V sobotu 16. júna, pokračoval šiestym kolom tretí ročník “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Turnaja sa zúčastnilo šestnásť hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. Piate kolo odohrali hráči na 40 stopovom mazaní “ABT #2” určenom II. ligu a pre základnú časť Bonaqua BBL jar 2018.

Základnú časť šiesteho kola vyhral Miroslav Koník, za posledné miesto si zobrala BNC bowlingovú poukážku Gabriela Novotná a prvým nepostupujúcim hráčom bol Pavol Varinský.

Najlepšou ženou piateho kola sa stala Jana Weberová. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Ondrej Šovčík, keď zhodil 253 kolkov.

Na prvom mieste sa umiestnil Štefan Túroci, druhé miesto získal Miroslav Koník, tretie miesto obsadil Ondrej Šovčík a na štvrtom mieste skončila Jana Weberová.

V piatom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu. smiley