Výsledky V. kolo „Jägermeister – bowling tour 2019“

V sobotu 25. mája, pokračoval piatym kolom štvrtý ročník “Jägermeister – bowling tour 2019”.

Turnaja sa zúčastnilo osemnásť hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie.

Základnú časť piateho kola vyhral Matej Košecký a za posledné miesto si zobral BNC bowlingovú poukážku Ernst Derek.

Najvyššiu hru zahral už v kvalifikácii Matej Košecký , keď zhodil 265 kolkov. Najlepšou ženou piateho kola sa stala Ramona Kanbanjong.

Na prvom mieste sa umiestnil Marek Neumann, druhé miesto získal Matej Košecký, tretie miesto obsadil Miroslav Koník a na štvrtom mieste skončil Dušan Miškove.

V piatom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2019”.