Výsledky IV. kolo „Jägermeister – bowling tour 2019“

V sobotu 13. apríla, pokračoval štvrtým kolom štvrtý ročník “Jägermeister – bowling tour 2019”.

Turnaja sa zúčastnilo štrnásť hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. V tomto odľahčenom kole, kde aj 9 bol strike pre mužov a 8 bol strike pre ženy.

Základnú časť štvrtého kola vyhrala Gabriela Novotná a za posledné miesto si zobral BNC bowlingovú poukážku Peter Klokner.

Najvyššiu hru zahrala už v kvalifikácii  Alena Gaváčová, keď zhodila 297 kolkov. Najlepšou ženou štvrtého kola sa stala Jana Weberová.

Na prvom mieste sa umiestnil Roland Klokner, druhé miesto získala Jana Weberová, tretie miesto obsadila Žaneta Eleschová a na štvrtom mieste skončil Eduard Kotrík.

V štvrtom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2019”.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu. smiley