Výsledky IV. kolo “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 09. apríla pokračovala štvrtým športovým kolom séria dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo dvadsať štyri hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. V tomto kole sa hralo na ťažkom športovom mazaní WTBA Montreal (41')_12, čo sa prejavilo aj vo výsledkoch. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Rudolf Hudec s počtom 221 kolkov a víťazom základnej časti sa stal Pavol Kečkéš. Z desiatich postupujúcich hráčov do ďaľších dvoch hier vo finále boli obidve zúčastnené ženy v tomto kole. Preto sa až vo finále rozhodlo o najlepšej žene kola.

Na prvom mieste sa nakoniec umiestnila František Pokus, na druhom mieste skončil Vasiľ Bielovič a na treťom mieste sa umiestnil Rudolf Hudec. Ďaľšími ocenenými hráčmi boli Jaroslav Janovský štvrté miesto a Milan Repáň na piatom mieste.

Ocenená bola aj najlepšia žena – Jana Weberová a za posledné miesto si zobral vecnú cenu Marián Bilanovič st.

V štvrtom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2016".