Výsledky II. kolo „Jägermeister – bowling tour 2018“

V sobotu 24. februára, pokračoval druhým kolom tretí ročník "Jägermeister – bowling tour 2018".

Turnaja sa zúčastnilo  štrnásť hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. Druhé kolo odohrali hráči na 40 stopovom mazaní "ABT #2" určenom II. ligu a pre základnú časť Bonaqua BBL jar 2018.

Základnú časť druhého kola vyhral Eduard Kotrík, za posledné miesto si zobrala BNC bowlingovú poukážku Žaneta Eleschová a prvým nepostupujúcim hráčom bol Pavol Varinský.

Najlepšou ženou prvého kola sa stala Ramona Kanbanjong. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Vojtech Lukács, keď zhodil 245 kolkov.

Na prvom mieste sa umiestnil Eduard Kotrík, druhé miesto získal Martin Weber, tretie miesto obsadil Vojtech Lukács a na štvrtom mieste skončila Ramona Kanbanjong.

V prvom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2018".

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu. smiley