Výsledky I. kolo “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 09. januára bola prvým kolom odštartovaná séria dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo dvadsať šesť hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. Najvyššiu hru v zahral Pavol Kečkéš s počtom 243 kolkov a aj skončil v základnej časti ako prvý. V základnej časti spolu sedem hráčov nahralo dvesto a viac kolkov, vo finále to už zvládol iba jeden hráč. Poradie piatich hráčov na postup do finále bolo zmenené po odstúpení Pavla Kečkéša a tak si finále zahral prvý nepostupujúci hráč Martin Fodor.

Na prvom mieste sa nakoniec umiestnil Maroš Augustín, na druhom mieste skončil Juraj Ivanička na treťom mieste sa umiestnil Martin Fodor. Ďaľšími ocenenými hráčmi boli Vojtech Lukács štvrté miesto a Miro Nevim na piatom mieste. Ocenená bola aj najlepšia žena – Lenka Šulková a za posledné miesto si zobral bowlingovú poukážku na tréning Miroslav Irha.

V prvom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky. Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2016".