Finále – Bonaqua BBL jar 2016 – EXTRA LIGA a I. LIGA

Extraliga_clanokI_LIGA_clanokV sobotu 25. júna 2016 skupiny "EXTRA LIGA"  a "I. LIGA" odohrali svoje finálové kolo v nadstavbovej časti Bonaqua BBL jar 2016.

Piate finálové kolo jednej aj druhej skupiny sa nieslo nielen v súťaživej, ale aj zábavnej forme. Halvne sa zabávali družstvá, ktoré mali isté prvé miesto. V skupine "EXTRA LIGA" to bolo družstvo MAKI a v skupine "I. LIGA"  zaujalo prvé miesto družstvo PRESPOR – DIVOČÁCI.

V nadstavbovej časti „EXTRA LIGA“ získali prvé miesto a odnoiesli si domov putovný pohár hráči z družstva MAKI. Na druhom mieste skončilo družstvo FALCON a tretie miesto obhájili hráči z družstva SKOKANI. Družstvo WíBER BNC skončilo na štvrtom mieste iba o päť a pol boda za tretím družstvom.

Najvyššiu hru v piatom finálovom kole  „EXTRA LIGA“ za mužov zahral Kamil Bajcsi – 258 kolkov a za ženy bola najúspešnejšia Lenka Šulková – 186 kolkov.

V nadstavbovej časti „I. LIGA“ prvé miesto získalo družstvo PRESPOR – DIVOČÁCI, druhé miesto obsadilo družstvo TORNÁDO a na treťom mieste sa umiestnilo družstvo BAUMIT v novej zostave. Družstvo SMS skončilo na štvrtom mieste iba o päť bodov za tretím družstvom.

Najvyššiu hru v piatom finálovom kole „I. LIGA“ za mužov zahral František Pokus – 215 kolkov a za ženy bola najúspešnejšia Monika Jarábková  – 195 kolkov.

Vyhodnotené boli top výkony, hráči s najlepším priemerom  a žena s najlepším priemerom za celú Bonaqua BBL jar 2016 pri odohraní 50% zápasov.

Pri dobrej zábave boli rozdané medzi hráčov aj pekné tombolové ceny.

Ďakujem všetkým hráčom za pekné výkony.

FOTOGALÉRIA

Podrobnejšie výsledky "EXTRA LIGA" nájdete tu.

Podrobnejšie výsledky "I. LIGA" nájdete tu.

Priemer jednotlivcov od 1. po 9. kolo  "Bonaqua BBL jar 2016" nájdete tu.

Ceny_BBL_jar_2016_spolu_1

1. miesto  „EXTRA LIGA“ – družstvo MAKI                                    1. miesto  „ I. LIGA“ – družstvo PRESPOR – DIVOČÁCI