Bonaqua BBL jeseň 2019 – V. kolo TUČNIACI a DRACI.

V pondelok, 21. 10. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 29. 10. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje piate kolo základnej časti jedenásteho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2019.

V piatom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku František Pokus za prvých 5 splitov v jednej hre a Matej Zeman z družstva PRSEPOR-DIVOČÁCI za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre. Ďaľšiu poukážku si odniesol Miroslav Nevím z družstva PIRÁTI za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 266 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Mareka Grebečiho z družstva SNEGULIACI a najlepšej žene tohoto kola Kanbanjong Ramona z družstva SNIPERS za zhodených 202 kolkov.  

 

V piatom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení zaujímavých výsledkov. Piati hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Lubomír Kováč z družstva SMS za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. V poslednej hre sa podarilo Andrejovi Hoosovi zhodiť presne 179 kolkov v jednej hre a tak získal BNC bowlingovú poukážku.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 236 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Juraja Tarabu z družstva PAVÚCI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 232 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“TUČNIACI” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

František – prvých 5 splitov v jednej hre

Matej – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre

Ramona – najvyšší výkon ženy – 202 kolkov

Miroslav – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Marek – najvyšší výkon muža – 266 kolkov

 

 

“DRACI”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrej – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre 

Jana – najvyšší výkon ženy – 232 kolkov

Juraj – najvyšší výkon muža – 236 kolkov

Luboš – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre