Bonaqua BBL jeseň 2019 – IV. kolo TUČNIACI a DRACI.

V pondelok, 07. 10. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 15. 10. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje štvrté kolo základnej časti jedenásteho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2019.

V štvrtom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Jozef Svinger z družstva CHEMSTAR za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre. Ďaľšiu poukážku si odniesol Miroslavov Nevím z družstva PIRÁTI za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Deväť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 249 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva FALCON za zhodených 216 kolkov.  

 

V štvrtom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení zaujímavých výsledkov. Piati hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvá si odniesla BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Mária Baričáková z družstva SMS za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 206 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Zdenka Muráňa z družstva TORNÁDO a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 202 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“TUČNIACI” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lenka – najvyšší výkon ženy – 216 kolkov

Jozef – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre

Miroslav – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

 

 

“DRACI”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Majka – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre 

Pavol – najvyšší výkon muža – 206 kolkov

Jana – najvyšší výkon ženy – 202 kolkov