Bonaqua BBL jeseň 2019 – III. kolo TUČNIACI a DRACI.V pondelok, 30. 09. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 24. 09. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje tretie kolo základnej časti jedenásteho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2019.

V treťom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Marek Grebeči z družstva SNEGULIACI za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre. Ďaľšia putovala do rúk Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMRS za prvých 5 splitov v jednej hre a pslednú si odniesol Slavomír Duchovič z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Desať hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 246 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva FALCON za zhodených 202 kolkov.  

 

V treťom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení rôznorodých výsledkov. Štyria hráči v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Bohuslav Kostelecký za družstva SMS za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre a ďaľšia putovala Jane Weberovej z družstva SKOKANI za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 212 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Pala Varinského z družstva PAVÚCI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 202 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

“TUČNIACI” 

 

 

 

 

 

 

 

Slavomír – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Žaneta – rvých 5 splitov v jednej hre

Lenka – najvyšší výkon ženy – 202 kolkov

Marek – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre.

 

 

 

“DRACI”

 

 

 

 

 

 

Bohuslav – presne zhodených 179 kolkov v jednej hre 

Jana – najvyšší výkon ženy – 202 kolkov
         – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Pavol – najvyšší výkon muža – 212 kolkov