Bonaqua BBL jeseň 2019 – II. kolo TUČNIACI a DRACI.

V pondelok, 23. 09. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 17. 09. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje druhé kolo základnej časti jedenásteho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2019. V duhom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol dve BNC bowlingové poukážky Matej Zeman z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a zároveň aj za 5 splitov v jednej hre. Ďaľšia putovala do rúk Jozefa Svingera za družstva CHEMSTAR za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre. Jedenásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 246 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Mateja Zemana z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI a najlepšej žene tohoto kola Ramone Kanbanjong z družstva SNIPERS za zhodených 217 kolkov.  Tento deň patril Matejovi Zemanovi:-)

V druhom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Štyria hráči v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Zdenko Muráň z družstva TORNÁDO za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a ďaľšia putovala do rúk Rudolfa Hudeca za družstva BAUMIT za presne zhodených 179 kolkov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 226 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Andreja Hoosa z družstva Skokani a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 178 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

“TUČNIACI” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI”