Bonaqua BBL jeseň 2019 – I. kolo EXTRA LIGA a I. LIGA

V pondelok, 04. 11. 2019 skupina “EXTRA LIGA” a v utorok 05. 11. 2019 skupina “I. LIGA” odohrali svoje prvé kolo nadstavbovej časti jedenásteho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2019.

 

V prvom kole skupiny ”EXTRA LIGA” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Lubomír Kováč z družstva SMS za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre a ďaľšia putovala do rúk  Jozefovi Szárazovi z družstva BAUMIT za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod putovala BNC bowlingová poukážka najlepšej žene Jane Weberovej a Andrejovi Hoosovi z družstva SKOKANI za zhodených zhodne 221 kolkov.

 

Prvé kolo skupiny ”I. LIGA” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Piati hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “I. LIGA” za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre Jozef Svinger z družstva CHEMSTAR a druhá poukážka putovala do rúk Jána Vanka z družstva PAVÚCI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre.

 

Za najvyšší celkový náhod získal BNC bowlingovú poukážku  Jozef Svinger z družstva CHEMSTAR za zhodených 222 kolkov a najlepšej žene tohoto kola Kataríne Weber z družstva TRANSFORMERS za zhodených 146 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

 

Jozef – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre
 Andrej – najvyšší výkon muža – 221 kolkov 
Jana – najvyšší výkon ženy – 221 kolkov 
Lubomír– prvých presne zhodených 179 kolkov v jednej hre
 

“I. LIGA”

 
                        Ján – prvých presne zhodených 179 kolkov v jednej hre
      Katarína – najvyšší výkon ženy – 146 kolkov 
Jozef – najvyšší výkon muža – 222 kolkov 
                     – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre