Bonaqua BBL jeseň 2018/2019 – V. kolo

V pondelok, 22. 10. 2018 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 30. 10. 2018 skupina “DRACI” odohrali svoje piate kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2018/2019.

Aj v piatom kole skupiny TUČNIACI” sa nieslo v znamení vysokých top výkonov. Sedem hráčov prekročilo hranicu dvesto kolkov v tejto skupine.

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre získal BNC bowlingovú poukážku Milan Adamík z družstva PIRÁTI  a Andrej Hoos z družstva SKOKANI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 221 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Andreja Hoosa z družstva SKOKANI a najlepšej žene tohoto kola Ramone Kanbanjong z družstva WíBER BNC za zhodených 194 kolkov.

 

V piatom kole skupiny DRACI” sa nieslo, ako vždy v znamení dobrej nálady a možno aj preto asi iba štyria hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Michal Múčka z družstva TRANSFORMERS  za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre a Bohuslavovi Kosteleckému za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 228 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Martina Sedláka z družstva CHEMSTAR a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 185 kolkov.

 

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“TUČNIACI” 

 

Andrej – najvyšší výkon muža – 221 kolkov

a 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Ramona – najvyšší výkon ženy – 194 kolkov

Milan – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI” 

Martin – najvyšší výkon muža – 228 kolkov

Michal – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 185 kolkov

Bohuslav – 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre