Bonaqua BBL jeseň 2018/2019 – III. kolo

V pondelok, 01. 10. 2018 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 02. 10. 2018 skupina “DRACI” odohrali svoje tretie kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2018/2019.

Aj v treťom kole skupiny TUČNIACI” sa nieslo v znamení vysokých top výkonov. Osem hráčov prekročilo hranicu dvesto kolkov v tejto skupine.

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre získal BNC bowlingovú poukážku Andrej Hoos z družstva SKOKANI a František Pokus z družstva PRESPO-DIVOČÁCI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšiu BNC bowlingovú poukážku si odniesol za prvých päť splitov v jednej hre Ondrej Kurta z družstva PIRÁTI.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 242 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 220 kolkov.

 

V druhom kole skupiny DRACI” sa nieslo, ako vždy v znamení dobrej nálady a možno aj preto asi iba dvaja hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Jaroslav Foltýnek z družstva BAUMETALL za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a Martin Foltýnek z družstva BAUMETALL  za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 222 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Jaroslava Foltýnka z družstva BAUMETALL a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 172 kolkov.

 

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“TUČNIACI” 

Andrej – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

František – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

Jana – najvyšší výkon ženy – 220 kolkov

Ondrej – prvých päť splitov v jednej hre 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI” 

Martin – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 172 kolkov

Jaroslav – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

a ajvyšší výkon muža – 222 kolkov