Bonaqua BBL jeseň 2018/2019 – II. kolo

V pondelok, 24. 09. 2018 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 18. 09. 2018 skupina “DRACI” odohrali svoje druhé kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2018/2019.

Aj v druhom kole skupiny TUČNIACI” sa nieslo v znamení vysokých top výkonov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre získal BNC bowlingovú poukážku Ján Vanko z družstva WíBER BNC a Frerdinand Foltýnek z družstva CRH Slovensko za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. 

 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 269 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miloša Fiedlera z družstva CTP BOWLING TEAM a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 219 kolkov.

 

V druhom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Traja hráči v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Martin Foltýnek z družstva BAUMETALL  za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďaľšiu BNC bowlingovú poukážku si odniesol za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre si zobral poukážku Martin Daniško z družstva SNEGULIACI.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 203 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Rolanda Kloknera z družstva MIK3 a najlepšej žene tohoto kola Jarmila Csibová z družstva BAUMIT za zhodených 179 kolkov.

 

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“TUČNIACI” 

Ferdinand – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

Jana – najvyšší výkon ženy – 219 kolkov

Ján – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI” 

Martin –  prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

Jarmila – najvyšší výkon ženy – 179 kolkov

Martin – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

Roland – najvyšší výkon muža – 203 kolkov