Bonaqua BBL jeseň 2018/2019 – II. kolo EXTRA a I. LIGA

V pondelok, 14.01.2019 skupina “EXTRA LIGA” a v utorok, 08.01.2019 skupina “I. LIGA” odohrali druhé kolo nadstavbovej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2018/2019.

V druhom kole skupín sa nieslo v znamení dlhej pauzy a tým aj rôznorodých výkonov.

V skupine  “EXTRA LIGA” osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvá si odniesla  BNC bowlingovú poukážku v skupine “EXTRA LIGA” Mária Baričáková z družstva SMS za päť splitov v jednej hre. Ďalšia bowlingová poukážka putovala do rúk  Bohuslavovi Kosteleckému z družstva SMS za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre a Ramone Kanbanjong z družstva WíBER BNC za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 254 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Rastislava Plášeka z družstva BAUMIT a najlepšej žene tohoto kola Ramone Kanbanjong družstva WíBER BNC za zhodených 233 kolkov.

 

V skupine  “I. LIGA” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku za prvých 5 splitov v jednej hre Vladimír Reszetár z družstva TORNÁDO. Ďalšia BNC bowlingová poukážka putovala do rúk Mateja Zemana z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Poslednú poukážku si zaslúžil za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre Boris Cintula z družstva TRANSFORMERS.

Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 215 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Borisa Cintulu z družstva TRANSFORMERS a najlepšej žene Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 168 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

Bohuslav – prvá presne nahratá hra 179 kolkov 

Ramona – najvyšší výkon ženy – 233 kolkov

–  za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Majka –  päť splitov v jednej hre

Rastislav –  najvyšší výkon muža – 254 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“I. LIGA”

Vladimír – za prvých päť splitov v jednej hre

Matej – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 168 kolkov

Boris – najvyšší výkon muža – 215 kolkov

–  za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre