Bonaqua BBL jeseň 2018/2019 – I. kolo

V pondelok, 10. 09. 2018 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 11. 09. 2018 skupina “DRACI” odohrali svoje prvé kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2018/2019.

Po dvojmesačnej pauze sa hráči pomaličky rozbiehali v jednej aj druhej skupine. V prvom kole skupiny TUČNIACI” sa nieslo v znamení vysokých top výkonov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku František Pokus z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre získal BNC bowlingovú poukážku Karol Pánis z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI. Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 245 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Františka Pokusa z družstva PRESPOR-DIVOČÁCI a najlepšej žene tohoto kola Ramone Kanbanjong z družstva WíBER BNC za zhodených 201 kolkov.

 

V prvom kole skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Päť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” Bohuslav Kostelecký z družstva SMS za prvých prvých 5 splitov v jednej hre a za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre si zobral poukážku Peter Nahálka z družstva TECHNOBOWL. Ďaľšiu BNC bowlingovú poukážku si odniesol za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre Miroslav Kobela z družstva SNEGULIACI. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 227 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Petera Nahálku z družstva TECHNOBOWL a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 200 kolkov.

 

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“TUČNIACI” 

František- prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

a najvyšší výkon muža – 245 kolkov

Ramona – najvyšší výkon ženy – 201 kolkov

Karol – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI” 

Pavol –  prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

Miroslav- prvá presne nahratá hra 179 kolkov

Bohuslav- prvých 5 splitov v jednej hre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavol – najvyšší výkon muža – 227 kolkov

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 200 kolkov