Bonaqua BBL jeseň 2018/2019 – I. kolo EXTRA a I. LIGA

V pondelok, 05.11.2018 skupina “EXTRA LIGA” a v utorok, 06.11.2018 skupina “I. LIGA” odohrali svoje prvé kolo nadstavbovej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2018/2019.

 

V prvom kole skupiny “EXTRA LIGA” sa nieslo v znamení rôznorodých výkonov. Jedenásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol dve BNC bowlingovú poukážku v skupine “EXTRA LIGA” Tomáš Červenka z družstva CHEMSTAR za päť splitov v jednej hre. Ďalšia bowlingová poukážka putovala do rúk  Miroslavovi Nevímovi z družstva PIRÁTI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre  a Petrovi Klačanskému z družstva CTP bowling team za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 223 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Ramone Kanbanjong družstva WíBER BNC za zhodených 198 kolkov.

 

V skupine  “I. LIGA” si ako prvá odniesla BNC bowlingovú poukážku za prvých 5 splitov v jednej hre Žaneta Eleschová z družstva TRANSFORMERS. Ďalšia BNC bowlingová poukážka putovala do rúk Rolanda Kloknera z družstva MIK3 za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. 

Štyria hráči v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 206 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Slavomíra Duchoviča z družstva PRESPOR – DIVOČÁCI a najlepšej žene tohoto kola Zuzane Kloknerovej družstva MIK3 za zhodených 181 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

Tomáš – päť splitov v jednej hre

Ramona – najvyšší výkon ženy – 198 kolkov

Miroslav –  najvyšší výkon muža – 223 kolkov

a prvá presne nahratá hra 179 kolkov 

Peter –  za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“I. LIGA”

Slavomír  – najvyšší výkon muža – 206 kolkov

Žaneta    – za prvých päť splitov v jednej hre

Roland – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

Zuzana– najvyšší výkon ženy – 181 kolkov