Bonaqua BBL jar 2019 – V. kolo TUČNIACI a DRACI.V pondelok, 29.04. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 23.04. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje piate kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jar 2019.

V piatom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Miroslav Kobela z družstva SNEGULIACI za prvých presne nahraných 179 kolkov v jednej hre .


Ďaľšia poukážka putovala do rúk Maroša Augustína z družstva PIRÁTI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Šesť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa – 236 kolkov, putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Maroša Augustína z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva FALCON bowling team za zhodených 215 kolkov.

Piate kolo skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Štyria hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine Jozef Kubica z družstva CHEMSTAR za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre (Prevzal Jozef Macák). Na tréning sa zíde poukážka Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Jurajovi Tarabovi z družstva TORNÁDO za zhodených 234 kolkov a najlepšej žene tohoto kola Kristíne Vankovej z družstva PAVÚCI za zhodených 146 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

“TUČNIACI” 


Miroslav – presne nahraných 179 kolkov v jednej hre
Lenka – najvyšší výkon ženy – 215 kolkov
Maroš – najvyšší výkon muža – 236 kolkov
– prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre


“DRACI”


Jozef – presne nahraných 179 kolkov v jednej hre
Žaneta – prvých 5 splitov v jednej hre.
Kristínka – najvyšší výkon ženy – 146 kolkov
Juraj – najvyšší výkon muža – 234 kolkov