Bonaqua BBL jar 2019 – III. kolo TUČNIACI a DRACI.


V pondelok, 25. 03. 2019 skupina “TUČNIACI” a v  utorok 02. 04. 2019 skupina “DRACI” odohrali svoje tretie kolo základnej časti desiateho ročníka Bonaqua BBL jar 2019.

V treťom kole skupiny TUČNIACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Andrej Hoos z družstva SKOKANI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďaľšia poukážka putovala za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre Lenke Šulkovej z družstva Falcon bowling team a poslednú poukážku získal Bohuslav Kostelecký za prvých 5 splitov v jednej hre. Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 253 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 187 kolkov.

Tretie kolo skupiny DRACI” sa nieslo v znamení dobrej nálady. Jedenásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  “DRACI” za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre Ján Vanko z družstva PAVÚCI. Na tréning sa zíde poukážka Jaroslavovi Foltýnkovi z družstva BAUMETALL za prvých 5 splitov v jednej hre. Ďaľšiu BNC bowlingovú poukážku získal Ján Vanko PAVÚCI za 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Jánovi Vankovi z družstva PAVÚCI za zhodených 257 kolkov a najlepšej žene tohoto kola Kristíne Vankovej z družstva PAVÚCI za zhodených 138 kolkov.

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

“TUČNIACI” 


Miroslav – najvyšší výkon muža – 253 kolkov 
Lenka – presne nahraných 179 kolkov v jednej hre 
Andrej – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre
Jana – najvyšší výkon ženy – 187 kolkov
Bohuslav – prvých 5 splitov v jednej hre 

“DRACI”


Ján – najvyšší výkon muža – 257 kolkov 
– presne nahraných 179 kolkov v jednej hre 
– prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre
Kristínka – najvyšší výkon ženy – 138 kolkov
Jaroslav – prvých 5 splitov v jednej hre