Bonaqua BBL jar 2018 – 4. kolo TUČNIACI a DRACI

V pondelok, 09.04.2018 skupina “TUČNIACI” a v utorok , 10.04.2018 skupina “DRACI” odohrali štvrté kolo v základnej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Štvrté  kolo skupiny “TUČNIACI” sa odohralo v zábavnej atmosfére. Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine “TUČNIACI” Milan Líška z družstva SNIPERS za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a hneď za ním aj Andrej Hoos za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre.

Za najvyšší výkon muža – 237 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Milana Adamíka z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 182 kolkov.

 

V skupine “DRACI” šesť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov. Tri BNC bowlingové poukážky si domov odniesol Vladimír Mrázik z družstva CTP BOWLING TEAM za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre, 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre a najvyšší náhod. Ďalšia poukážka putovala do rúk Jozefa Macáka za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší výkon muža – 255 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka Vladimírovi z družstva CTP BOWLING TEAM  a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva CTP BOWLING TEAM za zhodených 156 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdetetov tu.

 

 

“TUČNIACI”

Milan – 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Milan – najvyšší výkon muža – 237 kolkov

Jana  – najvyšší výkon ženy – 182 kolkov

Andrej – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI”

 

Vladimír – najvyšší výkon muža – 255 kolkov 

– prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

 a 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Lenka– najvyšší výkon ženy – 156 kolkov

Jozef– 5 splitov v jednej hre