Bonaqua BBL jar 2018 – 4. kolo EXTRA a I. LIGA

V pondelok, 11.06.2018  skupina “I. LIGA” a v pondelok, 12.06.2018 skupina “EXTRA LIGA” odohrali štvrté kolo nadstavbovej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Štvrté kolo skupiny “EXTRA LIGA” sa nieslo v znamení pekných top výkonov. Jedenásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol dve BNC bowlingovú poukážku v skupine “EXTRA LIGA” Jozef Macák z družstva CHEMSTAR za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďaľšia poukážka putovala do rúk Andreja Hoosu z družstva SKOKANI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Tretiu poukážku si odniesol domov Jozef Mrákava z ružstva  PIRÁTI za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 258 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Miroslava Nevíma z družstva SMS a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 212 kolkov.

 

Tretie kolo skupiny “I. LIGA” bolo v upevňovaní pozície družstva PRESPOR – DIVOČÁCI. Osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

V skupine  “I. LIGA” si ako prvý odniesli BNC bowlingovú poukážku Rastislav Plášek z družstva BAUMIT za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre a aj za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 235 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Rastislava Plášeka z družstva BAUMIT a najlepšej žene tohoto kola Beata Kopecká z družstva MIK3 za zhodených 172 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

Jozef – prvá presne nahratá hra 179 kolkov 

Andrej –  za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Jana – najvyšší výkon ženy – 212 kolkov

Jozef – prvých 5 splitov v jednej hre 

Miroslav–  najvyšší výkon muža – 258 kolkov