Bonaqua BBL jar 2018 – 3. kolo TUČNIACI a DRACI

V pondelok, 26.03.2018 skupina “TUČNIACI” a v utorok , 03.04.2018 skupina “DRACI” odohrali tretie kolo v základnej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Tretie kolo skupiny “TUČNIACI” sa nieslo zmiešaných výkonov. Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine “TUČNIACI” Milan Adamík z družstva PIRÁTI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďalšia poukážka putovala do rúk Bohuslava Kosteleckého za prvých 5 splitov v jednej hre.

Za najvyšší výkon muža – 209 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Martina Fodora z družstva SKOKANI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 209 kolkov.

 

 

V skupine “DRACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Ján Boďa z družstva TECHNOBOWL za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre. Ďalšia poukážka putovala do rúk Zdenka Muráňa za prvých 5 splitov v jednej hre a Martinovi Foltýnkovi z družstva BAUMETALL za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Osem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší výkon muža – 244 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka Jánovi Boďovi z družstva TECHNOBOWL  a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 180 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdetetov tu.

 

 

“TUČNIACI”

Bohuslav – 5 splitov v jednej hre

Milan – prvá presne nahraná hra 179 kolkov 

Jana  – najvyšší výkon ženy – 209 kolkov

Martin – najvyšší výkon muža – 209 kolkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“DRACI”

Ján – najvyšší výkon muža – 244 kolkov a 

5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 180 kolkov

Zdenko – 5 splitov v jednej hre