Bonaqua BBL jar 2018 – 2. kolo TUČNIACI a DRACI

V pondelok, 12.03.2018 skupina “TUČNIACI” a v utorok , 23.03.2018 skupina “DRACI” odohrali druhé kolo v základnej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Druhé kolo skupiny “TUČNIACI” sa nieslo v znamení slabých výkonov. Iba štyria hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine “TUČNIACI” Jozef Mrákava z družstva PIRÁTI za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďalšia poukážka putovala do rúk Bohuslava Kosteleckého za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 213 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Ľuboša Vanekovi z družstva CRH Slovensko a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 189 kolkov.

 

 

V skupine “DRACI” si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Ján Boďa z družstva TECHNOBOWL za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Iba dvaja hráči v tomto kole prekročili hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 211 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka Jozefovi Orthovi z družstva Baumetall a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 197 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.