Bonaqua BBL jar 2018 – 2. kolo EXTRA a I. LIGA

V pondelok, 21.05.2018 skupina “EXTRA LIGA” a v utorok, 22.05.2018 skupina “I. LIGA” odohrali druhé kolo nadstavbovej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jar 2018.

 

Druhé kolo skupiny “EXTRA LIGA” sa nieslo v znamení pekných výkonov. Trinásť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Ako prvý si odniesol dve BNC bowlingovú poukážku v skupine “EXTRA LIGA” Jozef Orth z družstva BAUMETALL za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Ďalšia bowlingová poukážka putovala Jane Weberovej z družstva SKOKANI za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 247 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Maroša Augustína z družstva PIRÁTI a najlepšej žene tohoto kola Jane Weberovej z družstva SKOKANI za zhodených 225 kolkov.

 

 

V skupine  “I. LIGA” si ako prvý odniesli BNC bowlingovú poukážku Vladimír Reszetár z družstva TORNÁDO za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 210 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Michala Múčku z družstva TRANSFORMERS a najlepšej žene tohoto kola Katarína Weber z družstva MIK3 za zhodených 158 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

“EXTRA LIGA”

Maroš –  najvyšší výkon muža – 247 kolkov

Jana – za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre

a najvyšší výkon ženy – 225 kolkov

Jozef – prvá presne nahratá hra 179 kolkov 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“I. LIGA”

Michal – najvyšší výkon muža – 210 kolkov

Katarína – najvyšší výkon ženy – 158 kolkov

Vladimír – prvá presne nahratá hra 179 kolkov