Výsledky IV. kolo „Jägermeister – bowling tour 2018“

V sobotu 28. apríla, pokračoval štvrtým kolom tretí ročník “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Turnaja sa zúčastnilo dvanásť hráčov. V tomto odľahčenom kole sa hralo systémom aj 9 je strike pre mužov a 8 je strike pre ženy. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. Druhé kolo odohrali hráči na 40 stopovom mazaní “ABT #2” určenom II. ligu a pre základnú časť Bonaqua BBL jar 2018.

Základnú časť štvrtého kola vyhrala Žaneta Eleschová, za posledné miesto si zobral BNC bowlingovú poukážku Marián Bilanovič a prvým nepostupujúcim hráčom bol Tomáš Novotný.

Najlepšou ženou štvrtého kola sa stala Žaneta Eleschová. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Roland Klokner, keď zhodil 300 kolkov.

Na prvom mieste sa umiestnila Žaneta Eleschová, druhé miesto získala Jana Weberová, tretie miesto obsadil Eduard Kotrík a na štvrtom mieste skončil Vojtech Lukács.

V štvrtom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole “Jägermeister – bowling tour 2018”.

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu. smiley