Výsledky II. kolo “Jägermeister – bowling tour 2017”

V sobotu 25. februára, pokračoval druhým kolom druhý ročník "Jägermeister – bowling tour 2017".

Turnaja sa zúčastnilo dvadsať dva hráčov. Každý hráč odohral sedem hier systémom AMERIKA, pričom do hodnotenia sa počítalo len päť najlepších hier (dve najhoršie hry sa anulujú). Desať najlepších hráčov odohralo dve hry o najlepšie umiestnenie. V druhom kole sa hralo na 40 stopovom mazaní "BOURBON STREET 6240 I. liga BNC" určenom pre Bonaqua BBL a II. Ligu.

V tomto kole základnú časť vyhral Bohuslav Valíček. Najvyššiu hru zahrala Jana Weberová s počtom 258 kolkov a zároveň je najlepšou ženou druhého kola s umiestnením na šiestom mieste.

Na prvom mieste sa umiestnil Miroslav Koník, druhé miesto získal Bohuslav Valíček, tretie miesto obsadil Roland Klokner a štvrté miesto získal Stanislav Petreje.

Za posledné miesto si zobrala vecnú cenu Iva Ihnatisinova.

V druhom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2017".

Ďakujeme všetkým verným a aj novým zúčastneným hráčom aj ne hráčom za účasť a dobrú zábavu.wink