Výsledky III. kolo “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 05. marca pokračovala tretím odľahčeným kolom séria dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo sedemnásť hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. V tomto kole sa hralo systémom pre ženy aj 8 kolkov je stike a pre mužov 9 kolkov je stirke. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Ladislav Borek s počtom 300 kolkov. V tomto kole desať hráčov postúpilo do ďaľších dvoch hier vo finále, kde do poslednej chvíle nebolo rozhodnuté poradie hráčov. Z tohoto odľahčeného kola nebudú zapísané žiadne top výkony.

Na prvom mieste sa nakoniec umiestnila Jana Weberová, na druhom mieste skončil Ladislav Borek a na treťom mieste sa umiestnil Lukacs Vojtech. Ďaľšími ocenenými hráčmi boli Martin Foltýnek štvrté miesto a Marek Neumann na piatom mieste.

Ocenená bola aj najlepšia žena – Jana Weberová a za posledné miesto si zobral bowlingovú poukážku na tréning Josef Smolinský.

V treľom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2016".