Výsledky II. kolo “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 06. februára pokračovala druhým kolom séria dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo dvadsať dva hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. Najvyššiu hru zahral v základnej časti Bohuslav Valíček s počtom 235 kolkov. V tomto kole desať hráčov postúpilo do semifinále pričom tentokrát Martin Fodor uvolnil miesto prvému nepostupujúcemu hráčovi Františkovi Pokusovi. Hráči odohrali dve hry v semifinále, kde sa najlepšie umiestnil Pavol Kečkéš s najlepším výkonom v dvoch hrách – 224 a 238 kolkov. Prvých päť hráčov postúpilo do ďalších dvoch hier vo finále, kde sa znovu odohral zaujímavý boj o prvé miesto medzi Pavlom Keškéšom a Mariánom Turekom. V základnej časti spolu osem hráčov nahralo dvesto a viac kolkov, vo finále to zvládli dvaja hráči.

Na prvom mieste sa nakoniec umiestnil Marián Turek, na druhom mieste skončil Pavol Kečkéš na treťom mieste sa umiestnil Bohuslav Valíček. Ďaľšími ocenenými hráčmi boli Marek Neumann štvrté miesto a Maroš Augustín na piatom mieste. Ocenená bola aj najlepšia žena – Lenka Šulková a za posledné miesto si zobral bowlingovú poukážku na tréning Josef Smolinský.

Aj v druhom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky. Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2016".