Bonaqua BBL jeseň 2017/2018 – I. kolo

V utorok, 05. 09. 2017 skupina "DRACI" a v pondelok, 11. 09. 2017 skupina "TUČNIACI" odohrali svoje prvé kolo základnej časti deviateho ročníka Bonaqua BBL jeseň 2017/2018.

Po dvojmesačnej pauze sa hráči pomaličky rozbiehali v jednej aj druhej skupine. V prvom kole skupiny "DRACI" sa nieslo v znamení vysokých top výkonov. Sedem hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

 

Ako prvý si odniesol BNC bowlingovú poukážku v skupine  "DRACI" Eduard Kotrík z družstva CTP bowling team za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre . Ďaľšiu BNC bowlingovú poukážku si odniesol za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre Miroslav Kralovič z družstva SKOKANI. 

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 251 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Zdenka Muráňa z družstva TORNÁDO a najlepšej žene tohoto kola Lenke Šulkovej z družstva CTP bowling team za zhodených 214 kolkov.

 

 

V skupine  "TUČNIACI" si ako prvý odniesol BNC bowlingovú poukážku Michal Múčka z družstva TRANSFORMERS za presne nahraných 179 kolkov v jednej hre. Za prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre získal BNC bowlingovú poukážku Jozef Kubica z družstva CHEMSTAR. Šesť hráčov v tomto kole prekročilo hranicu dvesto kolkov.

Za najvyšší celkový náhod tohoto dňa 219 kolkov putovala BNC bowlingová poukážka do rúk Františka Pokusa z družstva PRESPO-DIVOČÁCI a najlepšej žene tohoto kola Žanete Eleschovej z družstva TRANSFORMERS za zhodených 180 kolkov.

 

Podrobnejšie výsledky nájdete tu.

 

"DRACI" 

Miroslav – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

Zdenko –  najvyšší výkon muža – 251 kolkov

Lenka – najvyšší výkon ženy – 214 kolkov

Eduard – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"TUČNIACI" 

Jozef – prvých 5x strike po sebe nasledujúcich v jednej hre 

Žaneta – najvyšší výkon ženy – 180 kolkov

Michal – prvá presne nahratá hra 179 kolkov

František –  najvyšší výkon muža – 219 kolkov